- اخبار و رویداد ها

دانشگاه فرهنگیان

گردهمایی رویش که از صبح امروز شنبه ۶ بهمن همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی آغاز شده در کنار بخش نمایشگاهی و فعالیت های فرهنگی با برگزاری ۷۰ کارگاه تا روز دوشنبه به کار خود ادامه خواهد داد.

در اولین روز این گردهمایی کارگاه هایی ویژه ۵ گروه دانشجویی شرکت کننده برگزار شد.

اصول فنی رسانه و نشریات دانشجویی با تدریس استاد سعید پرند، کارگاه آموزشی با موضوع فنون نویسندگی با تدریس استاد جواد محقق نیشابوری، کارگاه آموزشی با موضوع نشریات الکترونیکی با تدریس استاد علیرضا عشقی ویژه مدیرمسئولان نشریات دانشجویی برگزار شد.

همچنین برای دبیران کانون های فرهنگی، کارگاه آموزشی با موضوع ارتباط موثر با حضور استاد پورقاز، مدیریت گروه های کوچک با ارائه استاد کوپال و تفکر نقادانه و خلاقانه با حضور دکتر منصوری، پویایی گروهی با حضور استاد احمد نیری ارائه شد.

انجمن های علمی نیز با برگزاری کارگاه برقراری ارتباط موثر اجتماعی با ارائه استاد رمضان نیری، پویایی گروهی با استاد کوپال و شیوه های نوشتن مقاله علمی توسط استاد اقتصادی به کار خود ادامه دادند.

برای هیئت های مذهبی کارگاه بیان دستاوردهای انقلاب در چهل سالگی توسط استاد حاجی زاده، ویژگی هیئات مذهبی تراز انقلاب اسلامی توسط استاد الهی خراسانی و مهارت تشکیلاتی هیئت های دانشجویی توسط استاد قاسمی برگزار شد.

تشکل های اسلامی نیز در کارگاه هایی همچون مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی از تشکل های دانشجویی با حضور استاد قاسمی و آشنایی با آیین نامه های تشکل ها و کانون های دانشجویی توسط دکتر مروت شرکت کردند.

شایان ذکر است در کنار کارگاه هایی که برای این ۵ گروه دانشجویی تدارک دیده شده بود استادان و کارشناسان فرهنگی نیز از دوره توانمند سازی با سرفصل هایی همچون مدیریت سرمایه اجتماعی، امید آفرینی، نحوه ساماندهی اوقات فراغت و مدیریت گروه های کوچک بهره بردند.

بازدید: 5

درباره ما قربان محمد پورقاز

مشاهده تمام پست ها قربان محمد پورقاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *