- اخبار و رویداد ها

اهدای جوایز آموزشی به فرشتگان مدرسه گلهای بهشت

تصویر روز: جوایز آموزشی شامل لباس فرم دانش آموزی و لوازم التحریر به همت نیکوکاران به تمام دانش آموزان گلهای بهشت اهدا شد.

به گزارش تصویر روز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بندرترکمن ، صبح امروز شنبه 29 شهریور طبق روال سال های گذشته ،به همت خیر نیک اندیش قربان محمد پورقاز،پژوهشگر کشوری به تمام دانش آموزان آموزشگاه استثنایی گلهای بهشت جوایز آموزشی شامل لباس فرم دانش آموزی و لوازم التحریر اهدا شد.

در این مراسم قربان محمد پورقاز هدف از این اقدام خداپسندانه را جلب رضای خداوند متعال و کمک به دانش اموزان عنوان کرد و خطاب به خیران نیک اندیش گفت: یاران همراه به لطف شما مهربانان علم و دانش سرزمینم ؛ جوایز آموزشی برای فرشتگان زمینی مدرسه گل های بهشت تقدیم شد .

اهداء کنندگان جوایز آموزشی  مجید اکبری ، برادران ابوالفضل، داوود و جعفر حیدری ، سعیداصفهان کن ، مجید طلیمی ، آزاده افخمی ، نرگس صیدیلو  و زهره افشاری ، فرزندان سرزمین ایران اسلامی دعا گوی شما و خانواده محترمتان برای خوشبختی و موفقیت هستند . ممنونم که بدنیا آمدید ، بیشتر زنده بمانید.

مرحله دوم اهدای جوایز به فرشتگان گلهای بهشت

تصویر روز: دومین مرحله اهداء جوایز آموزشی به همت نیکوکاران به دانش آموزان گلهای بهشت با حضور دکتر قربان محمد پورقاز انجام شد.

به گزارش تصویر روز در این مراسم قربان محمد پورقاز هدف از این اقدام خداپسندانه را جلب رضای خداوند متعال و کمک به دانش اموزان عنوان کرد و خطاب به خیران نیک اندیش گفت: یاران همراه به لطف شما مهربانان علم و دانش سرزمینم ؛ جوایز آموزشی برای فرشتگان زمینی مدرسه گل های بهشت تقدیم شد.

دکتر پورقاز با انتشار یاداشتی در فضای مجازی ضمن اعلام این خبر از تمام کسانی که در این کار خداپسندانه مشارکت داشتند تشکر و قدردانی کرد. متن کامل یادداشت دکتر پورقاز به شرح ذیل است:

اهدای مرحله دوم #جوایز_آموزشی ؛ برای فرشتگان مدرسه گلهای بهشت

ای #زیباترین_خالق،
هزاران بار سپاس لایق توست
و ما نمی‌توانیم نعماتت را نام ببرم.
بخاطر زیباترین تکرار #مهربانی
در سال جدید تحصیلی توسط #مهربانان
که #مهرداری است ،
بخاطر حال خوب #فرشتگانزمینی #مدرسهگلهای_بهشت سپاس گزاریم .

مهربان ؛
جناب آقای #مجید_اکبری
مهربانوان ؛
سرکار خانم #فاطمه_درویشی
سرکارخانم #آزاده_افخمی

ممنونم که بدنیا آمدید ، بیشتر زنده بمانید .

 

بازدید: 203

درباره ما قربان محمد پورقاز

مشاهده تمام پست ها قربان محمد پورقاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *